Koszty dostawy/Wysyłka

Koszty dostawy/Wysyłka

Klasa produktu

Przesyłka kurierska

Przesyłka kurierska pobraniowa
A

zł.20.00

zł.25.00
B

zł.20.00

zł.25.00
C

zł.20.00

zł.25.00
D

zł.20.00

zł.0.00

A – Torty pieluszkowe,UBRANKA DO CHRZTU,odcisk bobasa, buciki do chrztu

B – Torty pieluszkowe dwu- i trzypiętrowe, wózki pieluszkowe, bukiety z ubranek

C – Torty pieluszkowe czteropiętrowe i rowerki pieluszkowe duże.

D – Pamiątki Chrztu Świętego,Kocyki,Albumy dla malucha (nie wysyłam opcja za pobraniem)

W przypadku przesyłek kurierskich pobraniowych -do ceny produktu będzie doliczone 25 zł. (niestety nie ma możliwości zaznaczenia płatności przy odbiorze przy zakupie-proszę zaznaczyć tą informację w komentarzu-dziękuję)

 UWAGA – W przypadku zakupu kilku produktów lub wysyłki na terytorium krajów Unii Europejskiej ceny wysyłki są ustalane indywidualnie.

Informacje dodatkowe

Nasze produkty wysyłam w dobrze zapakowanej paczce, więc podczas transportu nic się nie naruszy. W przypadku zamówienia powyżej dwóch sztuk tortów pieluszkowych i innych prezentów, prosimy o kontakt sklep@prezentdlabobasa.pl  w celu ustalenia ceny wysyłki.

Tort, wózek, rowerek,bukiet, ubranka do chrztu wysłane są w kartonie.

 Wysyłka towaru:

Czas realizacji zamówienia od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym wynosi 1-2 dni+ czas przesyłki (od 24-48h). W przypadku przesyłek kurierskich za pobraniem (DPD)termin realizacji wynosi 2-3 dni+ czas przesyłki (w zależności od wyboru opcji wysyłki od 1-2 dni robocze).

Czas przesyłki może zostać wydłużony w okresach świątecznych.W soboty, niedziele i dni Świąteczne towaru nie dostarczamy.Na życzenie klienta towar jest dostarczony bezpośrednio do osoby obdarowanej.